#PomagamSWPK

Data publikacji: 17.04.2020

Jak wiecie z przekazów medialnych na Politechnice Krakowskiej trwa akcja pomocy dla krakowskich służb medycznych ratujących życie pacjentom z koronawirusem, m.in. na Wydziałach drukowane są przyłbice dla szpitali - dla lekarzy, pielęgniarek, służb ratowniczych.
Aktualnie potrzebne są skoroszyty – takie w jakie wpina się dokumenty, oraz sztywne folie - takie jak do slajdów, czy prezentacji. Jaki z nich użytek? Ze skoroszytów z transparentnej części robi się przód przyłbic, a a z kolorowej (nieprzezroczystej) części paski mocujące do drukowanych przyłbic. Sztywne folie dziurkuje się i mocuje na wydrukowanym stelażu. Potrzebne są też zszywacze i zszywki, którymi mocuje się te elementy na stelażach.
Dlatego zwracamy się z prośbą i zapytaniem o sprawdzenie, czy ktoś z Państwa ma dostępne i może przekazać nieodpłatnie przeźroczyste skoroszyty i folie oraz zszywki. Potrzebne są każde ilości.
Osoby posiadające te materiały proszone są o przesłanie informacji na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podanie nr telefonu - uzgodnimy szczegóły odbioru.