Ostatnie pożegnanie

Adam Bochenek
 

Adam Bochenek urodził się 3 grudnia 1952 roku w Ryglicach. Ukończył Technikum Geologiczno Geodezyjne w Krakowie w 1972 roku a później Wydział Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej w roku 1979. Laureatem Złotej Księgi Wychowanków Politechniki Krakowskiej został w roku 2008. W czasie studiów aktywnie współtworzył życie studenckie naszej uczelni i środowiska krakowskiego. Przede wszystkim w organizacji studenckich imprez turystycznych, a zwłaszcza międzynarodowej wymiany studentów, w ramach Studenckiego Biura Podróży Almatur.

Po zakończeniu studiów utrzymywał stały kontakt z uczelnią w ramach Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Krakowskiej. Był zawsze koleżeński i życzliwy, wielu doświadczyło z Jego strony pomocy i wsparcia. Był serdeczny, pełen humoru i optymizmu oraz bezpośredni w kontaktach. Przez 30 lat był związany zawodowo z firmą ANTICOR, aktywnej na wielu rynkach zagranicznych, jako prezes Zarządu, był też członkiem założycielem Izby Gospodarczej Gazownictwa.

 

Adam Bochenek zmarł w Krakowie 1 kwietnia 2021 roku. Odszedł bardzo wartościowy człowiek. Będzie nam Go bardzo brakowało. Jesteśmy wdzięczni za Jego obecność. Zostanie zawsze w naszej pamięci.

 

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy współczucia.

 

Pogrzeb Adama Bochenka odbędzie się w piątek 9 kwietnia o godz. 14:00 na Cmentarzu Salwatorskim w Krakowie.