Spotkanie towarzyskie GET-TOGETHER z laureatami Złotej Księgi

Zapraszamy na uroczyste spotkanie towarzyskie ze Złotymi Wychowankami Politechniki Krakowskiej, które odbędzie się o godz. 15:00 w pięknych i przestronnych, nawiązujących do atmosfery XIX w., wnętrzach restauracji Hotelu Polskiego Pod Białym Orłem, unikalnego architektonicznie budynku wpisanego do rejestru zabytków. Kunszt szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa zadba o idealną organizację uroczystego obiadu. Gospodarzem miejsca jest hrabia Jerzy Donimirski, Złoty Wychowanek Politechniki Krakowskiej.

 

Zaplecze hotelu umożliwia zachowanie bezpiecznego dystansu, dlatego gorąco zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym spotkaniu, które jest również pretekstem do podtrzymania więzi z Uczelnią oraz kuluarowych rozmów w gronie przyjaciół z Politechniki Krakowskiej.

 

Koszt uczestnictwa 110 zł/os ( obiad, napoje, degustacja wina) .

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.09.2020 r.

i przelew na konto SWPK 51 2490 0005 0000 4500 8827 0915 (Alior Bank)

 

Szczegóły w załączonym Zaproszeniu.