Pierwsze Piątki w BUSZEK NUTKA SMAKU

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu „Pierwsze Piątki w BUSZEK NUTKA SMAKU”, które odbędzie się 6 marca o godz. 18:00 w podróżniczym shisha pubie na ul. Zamenhoffa 6 w Krakowie.
Na naszym styczniowym spotkaniu żegnaliśmy pana Wawrzyńca Kuca, członka SWPK, który wraz z zespołem projektu ”Oswajamy żywioły” wyruszył na wyprawę do najzimniejszego miejsca na ziemi, do Jakucka. Wawrzyniec Kuc na swoim fb napisał „Nie będzie to lajtowa przejażdżka, tylko przyjemna harówka, czyli trochę sportu i nauki”. Wawrzyniec wrócił i w piątek podzieli się z nami swoimi wrażeniami z wyprawy na syberyjski biegun zimna.

Poza tym będzie jak zwykle, czyli radosny klimat i smaki różnych stron świata, degustacje orientalnych herbat z krajów azjatyckich, yerba mate z krajów ameryki łacińskiej, kawy z krajów afrykańskich, szeroki wybór trunków w postaci piwa, wina, drinków, wódek, whisky i likierów oraz shisha z krajów arabskich owocowa lub tytoniowa. O dobrą atmosferę zadba Piotr Śliwiński, który jest gospodarzem tego miejsca.
Do zobaczenia!