VI Zaduszki Politechniki Krakowskiej

Koło Seniorów SWPK wraz z Samorządem Studentów PK zaprasza na tegoroczne Zaduszki Politechniki Krakowskiej. To zainicjowane w 2013 r. wydarzenie służy wspomnieniu zmarłych związanych z naszą Uczelnią. W zadumie i ze zniczami oraz kwiatami odwiedzamy ich groby w ramach Marszu Pamięci, wcześniej uczestnicząc we mszy świętej.

W tym roku Zaduszki odbędą się 3 listopada na Cmentarzu Rakowickim. O 12.00 w kaplicy pw. Zmartwychwstania Pańskiego rozpocznie się nabożeństwo za zmarłych Profesorów, Pracowników, Wychowanków, Studentów i Słuchaczy UTW PK.

Patronat honorowy nad Zaduszkami objął JM Rektor PK, prof. dr hab. inż. Jan Kazior.

VI ZADUSZKI POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ im. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

w 60 lecie powstania Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Krakowskiej

PATRONAT HONOROWY JM. REKTOR PK prof. dr hab. inż. JAN KAZIOR

Cmentarz Rakowicki, Kaplica pw. Zmartwychwstania Pańskiego, sobota 3 listopada 2018 r. godz. 12.00

PROGRAM

1. Msza św. za Zmarłych Profesorów, Pracowników, Wychowanków, Studentów i Słuchaczy UTW PK
  2. Marsz i zapalenie zniczy pamięci na grobach.